Prosecco Bottega Gold White

22,90 

Katalógové číslo: 8005829230470 Kategória:
Výrobca: BOTTEGA

Popis

Prosecco Bottega Gold White

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Prosecco Bottega Gold White

Cena za Prosecco Bottega Gold White je 22.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Prosecco Bottega Gold White dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Prosecco Bottega Gold White – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8005829230470.

Produkt Prosecco Bottega Gold White nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Contarini Prosecco Millesimato D.O.C. Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša), Perrier ~ Jouët Grand Brut 12.5% 0.75L (kartón), Grand Bari Barisecco, Louis Roederer Premier Brut 12% 0,75L (holá fľaša)