Companero Extra Anejo Panama 54% 0,7L (tuba)

35,00 

Katalógové číslo: 5712718000481 Kategória:
Výrobca: 1423 Aps

Popis

Lahodný rum vyrobený v ,,column“ (stĺpcovom) destilačnom prístroji. Je plnený vo ,,väčšej sile“ – až 54%, ktorá dáva vyniknúť jeho chutiam. Čokoládové tóny prinášajú tomuto 12-ročnému panamskému rumu príjemnú hrejivosť.

Vo vôni cítiť ťažkú tmavú čokoládu, horúcu smotanu a nádych citrusov. V chuti opäť explózia čokoládových tónov s jemnými pomarančovými arómami končiaca príjemne dlhotrvajúcim záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Companero Extra Anejo Panama 54% 0,7L (tuba)

Cena za Companero Extra Anejo Panama 54% 0,7L (tuba) je 35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Companero Extra Anejo Panama 54% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Companero Extra Anejo Panama 54% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718000481.

Produkt Companero Extra Anejo Panama 54% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: A.H. Riise Tasting Kit Albert, GIFT, R.L. Seales 10 Y.O., Belizean Blue Signature Blend, GIFT, Dictador 2 Masters Ximénez-Spínola 46.4% 0,7L (dačekové balenie kazeta)