Ron Espero XO 40% 0.7L (tuba)

34,00 

Katalógové číslo: 742832695954 Kategórií:

Popis

Je zmesou najlepších veľmi starých rumov Dominikánskej republiky – starnúcich min. 12 a 18 rokov podľa procesu solera a jedinečná zmes historických rumov starých 6 až 12 rokov z Barbadosu, Jamajky, Trinidadu a Guayany. Tento jedinečný proces miešania vedie k spojeniu jemnosti a sladkosti rumov solera a celého tela, výraznej ovocnej arómy vintage rumov a umožňuje vyniknúť najlepším vlastnostiam karibských rumov. Proces miešania prebieha na Kostarike a zdôrazňuje vzácnosť tohto vynikajúceho rumu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Espero XO 40% 0.7L (tuba)

Cena za Ron Espero XO 40% 0.7L (tuba) je 34 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Espero XO 40% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Espero XO 40% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 742832695954.

Produkt Ron Espero XO 40% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: The Rum Box, GIFT, Sister Isles Moscatel Cask, Diplomático Single Vintage 2007 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom