Cognac Park XO Extra Grande Champagne 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

271,00 

Katalógové číslo: 3760045041853 Kategória:
Výrobca: Cognac Park

Popis

Cognac Park XO Extra Grande Champagne sa vyrába z výnimočného hrozna, čo vedie Cognac k vynikajúcej kvalite. Vďaka pozornosti venovanej procesu starnutia tohto Cognacu v dubových sudoch je táto konkrétna zmes naozaj jediná svojho druhu a určená pre uspokojenie tých najnáročnejších zákazníkov. Jasne žiarivú farbu tohto cognacu zvýrazňujú odtiene oranžovej, vo vôní cítime sušené marhule, divoké černíe a ľahkým odsunutím nosa tiež príjemnú vôňu citrónového koláča. Rovnováha medzi jemnosťou a zložitosťou umiestňuje tento cognac na veľmi dôležité miesto v škále Cognac rodiny Tessendier. Najmladšia zložka v tomto koňaku má minimálne 40 – 60 rokov.

Balené v darčekovej krabičke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cognac Park XO Extra Grande Champagne 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Cognac Park XO Extra Grande Champagne 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 271 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cognac Park XO Extra Grande Champagne 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cognac Park XO Extra Grande Champagne 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760045041853.

Produkt Cognac Park XO Extra Grande Champagne 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Mini Metaxa 5* 38% 0,05L (holá fľaša), Sarajishvili VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Karpatské Brandy Špeciál VS 38% 0.7L (čistá fľaša), Hardy L’ete 41% 0,7l (darčekové balenie kazeta)