Plantation OFTD Overproof 69% 0,7L (holá fľaša)

25,85 

Katalógové číslo: 3460410530493 Kategória:
Výrobca: Maison Ferrand

Popis

Alexandre Gabriel, vášnivý, zvedavý s vycibreným vkusom pre krásu, je neúnavným podnikateľom pri hľadaní dokonalosti.
Remeselný podnikateľ dodáva najlepší produkt implementáciou najpokročilejších a najpresnejších výrobných metód. Vie, že vynikajúci rum, je predovšetkým silná emócia, o ktorú sa treba podeliť. Alexandre Gabriel aplikuje na svoj rum disciplínu a vášeň starodávnych remeselníkov.
V 90. rokoch Alexandre Gabriel cestoval po Karibiku a hľadal najlepšie rumy v regióne.
Rodí sa plantáž: remeselná škála rumov z veľkých terás tropov. O pätnásť rokov špecializovanej neskôr, v roku 2012, je Alexandre ocenený ako rum master blender na súťaži Golden Rum Barrel Awards a americkým liehovarníckym inštitútom bol označený za Distiller of the Year.

Plantation OFTD (Old Fashioned Traditional Dark)
pozostáva zo zmesi rumov destilovaných na Barbadose, Jamajke a Guayne.
Má krásnu mahagónovú farbu s arómou po klinčekoch, škorici, vanilke, dubových tónoch a hnedom cukri. V chuti je intenzívna káva, slivky, pomaranče na ktoré nadväzujú hrejivé tóny klinčekov, karamelizovaných jabĺk a pečených banánov.
Plantation OFTD sa vynikajúco hodí do miešaných nápojov ako je napr: Pina Colada, Mai Tai, Bahama Mama, Daiquiri drinky a mnohé iné.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Plantation OFTD Overproof 69% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Plantation OFTD Overproof 69% 0,7L (holá fľaša) je 25.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Plantation OFTD Overproof 69% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Plantation OFTD Overproof 69% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3460410530493.

Produkt Plantation OFTD Overproof 69% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Plantation rum - Plantation rum je exkluzívny alkohol s bohatou históriou a vynikajúcim chuťovým profilom. Táto rumová značka pochádza z Karibiku, kde sa vyrába z najkvalitnejších cukrových tŕstí. Plantation rum sa vyznačuje jemnosťou, sladkou arómou a nádhernou farbou. Je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí si radi užívajú luxusné chvíle a chcú si vychutnať… Podobné produkty: Plantation XO 20th Anniversary 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Plantation Guatemala & Belize 42% 0,7L (kartón), Plantation Black Cask Barbados & Jamajka 40% 0,7L (holá fľaša), Plantation Barbados Grande Reserve 40% 0,7L (holá fľaša)