Caorunn Raspberry Gin 41,8% 0,5L (holá fľaša)

19,80 

Katalógové číslo: 5010509881616 Kategória:

Popis

Dokonale demonštruje šikovný spôsob, akým ,,Copper Berry‘‘ extrahuje chute z 11 byliniek, s pridanou ovocnou dávkou osviežujúcich malín z Perthshire. Výsledkom je jemne korenistá klasika, zároveň však výrazne malinová, s pikantnosťou jarabiny v popredí.

Osviežujúca suchá chuť Caorunn je umocnená prirodzenou malinovou sladkosťou. Vo vôni nastupuje malinová ovocnosť s pretrvávajúcou jemnosťou vanilky. Chuť je výrazne ovocná, malinová a mierne pikantná. V závere pretrváva príjemný pocit v ústach s jasnými, čistými a sviežimi chuťami.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Caorunn Raspberry Gin 41,8% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Caorunn Raspberry Gin 41,8% 0,5L (holá fľaša) je 19.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Caorunn Raspberry Gin 41,8% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Caorunn Raspberry Gin 41,8% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010509881616.

Produkt Caorunn Raspberry Gin 41,8% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Cubical Kiss, Tanqueray Blackcurrant Royale 41.3% 0.7L (holá fľaša), Gordon´s Premium Pink Gin 37,5% 0,7L (holá fľaša), Rammstein Gin