Canadian Club 40% 0,7l (holá fľaša)

13,70 

Katalógové číslo: 80686816072 Kategória:

Popis

Základný kameň úspechu Canadian Clubu, klasiky v sortimente koncernu Hiram Walker položil rovnomenný obchodník s obilím a whisky blender z Detroitu, ktorého cieľom bolo whisky nielen miešať, ale aj vyrábať.
Vzhľadom na nie práve ideálne podmienky v USA sa rozhodol, že bude pôsobiť na druhej strane rieky, v Kanade.
Veľmi rýchlo sa jeho whisky tešila obľube kanadského obyvateľstva, zatiaľ čo v USA sa podávala iba v elitných pánskych kluboch, vďaka čomu ju volali Club Whisky.
Slovíčko Canadian sa do názvu doplnilo na základe uznesenia vlády USA, ktorá v tom čase rozhodla, že na každej whisky sa uvádzala krajina pôvodu na etikete.
Zaujímavosťou je aj fakt, že počas prohibície až 75% liehovín spotrebovaných v USA pochádzalo práve z Kanady.

Najpredávanejšia vlajková loď, je whisky, kde väčšina ľudí začína svoju cestu svetom whisky. 
Práve táto whisky to celé začala.
Je to gigant kanadskej whisky už od roku 1858, ktorý zreje dlhšie ako 3 roky, ktoré zákon vyžaduje, v dubových sudoch.
  Osviežujúca a hladká, žiarivo zlatá. Na „nose“ je svieža a jemná, s tónmi mandlí a s korenistým nádychom. Na „jazyku“ pôsobí pikantne, doplnená náznakmi bohatého duba a sladkej vanilky, s príjemnou sladkosťou. Záver je čistý, suchý a pretrvávajúci s jemným nádychom duba.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Canadian Club 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Canadian Club 40% 0,7l (holá fľaša) je 13.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Canadian Club 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Canadian Club 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 80686816072.

Produkt Canadian Club 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7L (kartón), Bowmore 15YO 43% 0,7l (kartón), Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša), Bruichladdich Islay Barley