Jim Beam Black Extra Aged + 1 Pohár 43% 0.7L

24,15 

Katalógové číslo: 5060045592187 Kategória:
Výrobca: Jim Beam

Popis

Prémiový bourbon, ktorý zreje v sudoch z amerického bieleho dubu zopár rokov dlhšie ako klasický Jim Beam. Práve tie roky starnutia navyše mu dodávajú jeho jedinečnú plnú chuť s tónmi karamelu a hrejivého dubu. Výsledkom je bourbon s extra úrovňou elegancie a rafinovanosti, ktorý je určený na popíjanie a vychutnávanie.

Má hlbokú vôňu, v ktorej cítiť zmes karamelu, dubu, škorice a vanilky. V chuti cítiť výraznejšie tóny karamelu, no celkovo je tento bourbon dobre vyvážený, bohatý a aromatický.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jim Beam Black Extra Aged + 1 Pohár 43% 0.7L

Cena za Jim Beam Black Extra Aged + 1 Pohár 43% 0.7L je 24.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jim Beam Black Extra Aged + 1 Pohár 43% 0.7L dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jim Beam Black Extra Aged + 1 Pohár 43% 0.7L – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060045592187.

Produkt Jim Beam Black Extra Aged + 1 Pohár 43% 0.7L nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Nikka Coffey Grain Whisky, GIFT, Togouchi 9YO WHISKY 40% 0,7L (kartón), Johnnie Walker Gold Reserve 40 % 1L (kartón)