Camus XO Borderies Family Reserva 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

153,05 

Katalógové číslo: 3028130075344 Kategória:
Výrobca: Camus

Popis

Za posledných 500 rokov sa vo viniciach Borderies, ktoré sú najmenšími v meste Cognac, pestovali niektoré z najväčších a najaromatickejších odrôd pre koňak. Borderies XO Family Reserve je ,,Single-Estate“ koňak vyrobený výlučne zo súkromných viníc rodiny Camus. Všetky vína na výrobu pochádzajú z tohto nádherného panstva obklopeného lesmi a prírodou.

Vo vôni cítiť bohaté a komplexné arómy s dokonalou rovnováhou medzi kvetinovými a ovocnými tónmi zmiešanými s gurmánskymi tónmi pečiva a vanilky. V chuti je silný, bohatý a krémový s mimoriadne zamatovou textúrou, ktorá odhaľuje intenzívne arómy pečiva, korenia, škorice a sušeného ovocia. Záver je kvetinový s výraznými tónmi fialky. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Camus XO Borderies Family Reserva 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Camus XO Borderies Family Reserva 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 153.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Camus XO Borderies Family Reserva 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Camus XO Borderies Family Reserva 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3028130075344.

Produkt Camus XO Borderies Family Reserva 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Camus VSOP Borderies 40% 0,7l (kartón), Alvisa 5 Organic 40% 0.5L (čistá fľaša), Larsen Invincible Silver Sculpture Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Pierre de Segonzac Rare 40% 0,7L (kartón)