Pierre de Segonzac RARE 40% 0,2L (kartón)

21,60 

Katalógové číslo: 3760097560142 Kategória:

Popis

Hodvábny na začiatku, s príjemnými arómami medu a sušeného ovocia. Má sýtu medenú farbu. Okrúhly a korenistý. Vo vôni je veľmi atraktívny. Na začiatku je veľmi hladký s jemnými tónmi dubu. V chuti sa postupne ukáže plné telo s príjemnými príchuťami medu, marcipánu a čierneho čaju. Záver je príjemne dlhý s tónmi duba a ovocia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pierre de Segonzac RARE 40% 0,2L (kartón)

Cena za Pierre de Segonzac RARE 40% 0,2L (kartón) je 21.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pierre de Segonzac RARE 40% 0,2L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pierre de Segonzac RARE 40% 0,2L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760097560142.

Produkt Pierre de Segonzac RARE 40% 0,2L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Courvoisier L´Essence 42% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Martell Chanteloup XXO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Pierre de Segonzac Collection XO NO.1 40% 0,7L (holá fľaša), Larsen XO Paradise Cellar 40% 0,7L (kartón)