A. H. Riise Signature 43.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

141,15 

Katalógové číslo: 5712421740001 Kategórií:

Popis

Nič nie je zaväzujúcejšie, ako Váš podpis na papieri. Preto tento klenot nazývajú ,,Signature“ (podpis). Vynikajúca luxusná zmes vyrobená len z tých najlepších sudov, hodná na oslavy veľkých životných chvíľ – momenty, ktoré si budete vážiť a na ktoré budete spomínať.

Používajú sa rumy rôzneho veku a pôvodu zo širokej škály sudov – nie všetky sú však vyprázdnené do poslednej kvapky, v sude často zostáva malé množstvo úžasného rumu. Práve tieto prvotriedne sudy používajú na dotvorenie tejto dokonalej zmesi. Vyrába sa vo veľmi malých dávkach, a to menej ako 2 000 fliaš – každý sud je očíslovaný a každá fľaša tiež. Je to jednoducho kus jedinečného umenia – skutočné majstrovské dielo.

Farba pripomína červené zlato. Fascinujúca vôňa, v ktorej cítiť zrelé tropické ovocie, kokos a karamel sprevádzané chladivými mätovými tónmi. Chuť je veľmi komplexná a hladká, cítiť v nej glazované citrusy a marhule zapletené do praženého kokosu s nádychom eukalyptu. Na záver príjemne dlhotrvajúca symfónia zrelého tropického ovocia a karamelu s jemnými mätovými tónmi – dokonalá harmónia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A. H. Riise Signature 43.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za A. H. Riise Signature 43.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 141.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A. H. Riise Signature 43.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A. H. Riise Signature 43.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421740001.

Produkt A. H. Riise Signature 43.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie traktor s vlečkou), Fernet Stock Barrel Edition 35% 0,7L (holá fľaša), Dead Man´s Fingers Coffee 37.5% 0.7L (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0.1L (darčekové balenie s miminkom)