The Rum Factory – Double Cask Collection – Oloroso Cask 45% 0.7L (kartón)

41,80 

Katalógové číslo: 742832173322 Kategória:

Popis

Kolekcia Double Cask ponúka jedinečný štýl rumu s osobitým charakterom, ktorý vznikol dodatočným „kontinentálnym starnutím“. Je založený na vybranej zmesi najkvalitnejšieho barbadoského rumu, ktorý zrel v priemere 8 rokov v sudoch po bourbone. Následne potom ešte dozrieval v Českej republike 6 – 9 mesiacov v sudoch po víne Oloroso. Je to symfónia, kde sa ovocné a dubové tóny dokonale dopĺňajú.

Farba je rustikálne bronzová. Vo vôni cítiť arómy pripáleného cukru a horkých mandlí s vyváženou ovocnou notou. V chuti sa objavujú tóny horkej čokolády, byliniek, sušených hrozienok a intenzívny závan ,,sherry“. Záver je plný a elegantný, ku koncu hrejivý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Rum Factory – Double Cask Collection – Oloroso Cask 45% 0.7L (kartón)

Cena za The Rum Factory – Double Cask Collection – Oloroso Cask 45% 0.7L (kartón) je 41.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Rum Factory – Double Cask Collection – Oloroso Cask 45% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Rum Factory – Double Cask Collection – Oloroso Cask 45% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 742832173322.

Produkt The Rum Factory – Double Cask Collection – Oloroso Cask 45% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande, Zaya Gran Reserva 40% 0,7l (kartón), Plantation XO 20th Anniversary, GLASS SET, Hell Or High Water XO 40% 0,7L (tuba)