Boulard Calvados XO 40% 0,7l (kartón)

51,40 

Katalógové číslo: 3152900051310 Kategória:

Popis


 
Sláva Maison Boulard pochádza z inšpirácie muža, Pierra Auguste Boularda, ktorý v roku 1825 založil svoju prestížnu pálenicu v Pays d´Auge. Nasledovali štyri generácie poháňané túžbou posunúť slávnu jablkovú eau-de-vie ešte ďalej. Okrem tradície, mimo klasických režimov spotreby, Boulard znovu vylepšuje calvados, aby z neho spravil niečo jemné a výnimočné.

Boulard XO Calvados Pays d’Auge je zmesou všetkých aróm prítomných v každej z našich Calvados. Predstavuje dokonalú rovnováhu získanú zmiešaním mnohých crusov Calvados Pays d’Auge vo veku od 6 do 15 rokov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Boulard Calvados XO 40% 0,7l (kartón)

Cena za Boulard Calvados XO 40% 0,7l (kartón) je 51.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Boulard Calvados XO 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Boulard Calvados XO 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3152900051310.

Produkt Boulard Calvados XO 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Mini BVD Čerešňovica 45% 0,05l (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón), Juniperus Borovička 40% 0,7l (holá fľaša), Bošácka Slivovica 52% 1l (holá fľaša)