Williams Hruškovica 45% 0,7l (holá fľaša)

14,95 

Katalógové číslo: 8585001330834 Kategória:

Popis

Williams Hruškovica je špecialita, ktorá sa vyrába podľa osvedčených receptúr. Zrelé hrušky (odrody Williams) kvasia prirodzeným spôsobom a po kvasení sa destilujú tradičnou metódou. Spoločnosť Old Herold svojim výrobným programom nadväzuje na trenčiansku bohatú liehovarnícku tradíciu s konca 19. storočia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Williams Hruškovica 45% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Williams Hruškovica 45% 0,7l (holá fľaša) je 14.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Williams Hruškovica 45% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Williams Hruškovica 45% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8585001330834.

Produkt Williams Hruškovica 45% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: BVD Trnkovica 45% 0,35l (holá fľaša), F.Meyer Apricot 45% 0,7L (holá fľaša), Mini Chlebovica 50% 0,04l (holá fľaša), R. Jelínek Třešňovice 42% 0,7l (čistá fľaša)