Bombay Sapphire Sunset GIN 43% 0.5L (holá fľaša)

20,00 

Katalógové číslo: 7640175743277 Kategórie:

Popis

Thomas Dakin v 1760 otvoril v severoanglickom Warringtone liehovar, ktorý o 100 rokov neskôr prevzala pálenica Greenall´s.
V roku 1959 nechal newyorský dovozca liehovín Allan Subin vyrábať pre americký trh typický anglický gin založený práve na receptúre Thomasa Dakina s názvom The Original Bombay Dry Gin.
Čistá hranatá fľaša s bielou etiketou ktorá zobrazuje kráľovnu Viktóriu dodnes dokonale korešponduje s obsahom, chutným nekomplikovaným ginom London Dry.

Bombay Sapphire Sunset
je obohatený o hrejivé korenie a horkosladkú španielsku mandarínku. Je to dokonalý gin na odpočinok s priateľmi, keď slnko zapadá a deň sa stáva nocou.
Unikátny aromatický výraz vône Bombay Sapphire, ktorý kombinuje desať originálnych exotických rastlín BOMBAY SAPPHIRE s ďalšími tromi – zlatou kurkumou, indickým bielym kardamónom a španielskou mandarínkou a vytvára komplexný, ale nádherne vyvážený a žiarivý gin.
BOMBAY SAPPHIRE SUNSET je dokonalý „západ slnka“, najlepšie si ho môžete vychutnať v klasike Sunset & Tonic doplnenom pomaračom a badiánom. Unikátny doplnok pomaranča je jednoduchá, ale nápadná obloha, ktorá zvýrazňuje botanickú chuť tejto jedinečnej špeciálnej edície.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bombay Sapphire Sunset GIN 43% 0.5L (holá fľaša)

Cena za Bombay Sapphire Sunset GIN 43% 0.5L (holá fľaša) je 20 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bombay Sapphire Sunset GIN 43% 0.5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bombay Sapphire Sunset GIN 43% 0.5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7640175743277.

Produkt Bombay Sapphire Sunset GIN 43% 0.5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Munakra Vienna Black Gin, Barrister Russian Gin, Mini Ron de Jeremy Hedgehog Gin 43% 0,05l (holá fľaša), Sipsmith London Dry Gin 41,6% 0,7L (holá fľaša)