Albert Michler Gin GREEN 44% 0.7L (holá fľaša)

20,45 

Katalógové číslo: 742832544030 Kategórií:

Popis

Spojenie typických chutí troch typov – London Dry Gin, Distilled Gin a Genever. Macerácia uhoriek v posledných siedmich krokoch destilácie vytvára intenzívnu uhorkovú chuť, ktorá dodáva nezameniteľnú individualitu.

Výrazná vôňa ginu najprv prináša jemnú arómu borievky s podtónom horskej borovice a iných bylín. Chuť je komplexná, ale príjemne hladká. Má kvetinové, ovocné a korenisté tóny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Albert Michler Gin GREEN 44% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Albert Michler Gin GREEN 44% 0.7L (holá fľaša) je 20.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Albert Michler Gin GREEN 44% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Albert Michler Gin GREEN 44% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 742832544030.

Produkt Albert Michler Gin GREEN 44% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Save Water Drink Gin, Tanqueray Rangpur Lime 41,3% 0,7L (čistá fľaša), Bathtub Navy Strenght Gin 57% 0,7L (holá fľaša), Mini Beefeater 40% 0,05L (holá fľaša)