Black Tears Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

19,25 

Katalógové číslo: 8500000590294 Kategória:

Popis

Black Tears je zmes kubánskeho rumu plná emócií a exotického korenia, vrátane kávy a kakaa. Vytvorený pre tých, ktorí hľadajú niečo nové. Pomenovaný podľa slávnej piesne Lagrimas Negras od Miguela Matamorosa 1928. Je vôbec prvý suchý korenený kubánsky rum na svetovom trhu, z jedného z najlepších liehovarov na ostrove. Horkosladká chuť je to, čo tento rum oddeľuje od všetkých ostatných korenených rumov, ako aj nízky obsah cukru, čo je typické pre kubánsky rum.Jemná a záhadná sladkosť kakaa, sprevádzaná výraznou kávou a pretrvávajúcim korením, škorica, korenie na pečenie, čili, karamelizované oriešky

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Black Tears Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Black Tears Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) je 19.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Black Tears Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Black Tears Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8500000590294.

Produkt Black Tears Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Páľenô – Zrelô 52% 0.7L (holá fľaša), Beluga HUNTING Herbal Bitter 40% 0.7L (kartón), Becherovka UNFILTERED Likér 38% 0,5L (holá fľaša), Kensington Pink Gin 37.5% 0.7L (holá fľaša)