A.H. Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7L (kartón)

81,95 

Katalógové číslo: 5712421014201 Kategória:

Popis

Čierna edícia od A. H. Riise Non Plus Ultra patrí medzi to najlepšie z najlepšieho. Tmavú farbu mu dodáva zrenie vo veľmi starých spálených sudoch. Má korenistú arómu melasy, dosť silné tabakové tóny, tóny dubového dreva a vanilky. Chuť je bohatá s hlbokou textúrou. Má v sebe množstvo ovocia. karamelu, hrozienok v rume, vanilky, medu a tabaku. Záver je dlhý a korenistý so sladkými akcentami v závere.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A.H. Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7L (kartón)

Cena za A.H. Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7L (kartón) je 81.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A.H. Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A.H. Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421014201.

Produkt A.H. Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Ron Cristóbal Pinta 40% 0,7L (tuba), Metaxa 5* 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Dead Man´s Finger Spiced 37.5% 0.7L (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,2l (darčekové balenie sklenený budík)