El Clásico Elixir 30% 0,5L (čistá fľaša)

12,55 

Katalógové číslo: 8595669811613 Kategória:

Popis

Prémiový výber rumov z Karibiku, ktorý vytvára unikátny zážitok a povznáša tak prácu majstrov destilatérov na ďalšiu úroveň. Exkluzívna zmes ručne vybraných  ,,Pot & Column Still“ rumov z karibských ostrovov. Unikátne jemný, korenistý a ľahko sladkastý rumový ,,blend“ obsahuje kvalitné rumy z Dominikánskej republiky, Barbadosu a Trinidadu, ktoré zreli v sudoch po bourbone. 

V chuti spoznáte vanilku, škoricu, hrozienka a kardamóm, ktoré dotvárajú unikátnu vôňu a chuť a robia tento ,,elixír“ skutočne jedinečným.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí El Clásico Elixir 30% 0,5L (čistá fľaša)

Cena za El Clásico Elixir 30% 0,5L (čistá fľaša) je 12.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o El Clásico Elixir 30% 0,5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. El Clásico Elixir 30% 0,5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595669811613.

Produkt El Clásico Elixir 30% 0,5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Pacho Matrtaj Liptovský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša), Conde De Cuba Elixir 32% 0.7L (holá fľaša), Captain Morgan Private Stock 40% 1,0L (holá fľaša), Kraken Black Spiced Keramická fľaša biela 40% 0,7L (holá fľaša)