Bathtub Sloe Gin 33,8% 0,5L (holá fľaša)

30,15 

Katalógové číslo: 5052598048310 Kategória:
Výrobca: Ableforth’s

Popis

Za studena vyrobený trnkový sloe gin je zmesou ,,copper pot still“ ginu a zväzkov plodov borievky, kasie, koriandra, pomarančovej kôry a ďalších. Na výrobu jednej fľaše je použitých až pol kila trniek pochádzajúcich zo Spojeného kráľovstva, čo je skutočne veľa. Čerstvá trnková šťava, ktorá dodáva tomuto ginu lahodnú chuť s nádychom horkosti dokonale vyvažuje sladkosť, ktorá pochádza z mandľového extraktu. Vo vôni a chuti cítiť jemné arómy marcipánu a mandlí, ktoré sa rozvinú do silných šťavnatých borievkových tónov – má tak veľmi výraznú a hutnú chuť. Záver je jemne korenistý. Zaujímavo chutí s horkým citrónovým tonikom a kúskom pomaranča.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bathtub Sloe Gin 33,8% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Bathtub Sloe Gin 33,8% 0,5L (holá fľaša) je 30.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bathtub Sloe Gin 33,8% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bathtub Sloe Gin 33,8% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5052598048310.

Produkt Bathtub Sloe Gin 33,8% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Bombay Sapphire 47% 1L (holá fľaša), Barrister Blue Gin, Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43% 0.5l (holá fľaša), Dictador Premium Colombiana Ortodoxy White 43% 0,7l (darčekové balenie s pohárom)