Baron Hildprandt Tradiční Blatenská Meruňkovice 50% 0,7l (čistá fľaša)

23,35 

Katalógové číslo: 8594024922483 Kategória:

Popis

Prvotriedny marhuľový destilát vyrobený z výberových marhúľ z južných Čiech.

Vďaka trojnásobnej destilácii sú odstránené všetky nežiaduce látky spôsobujúce neželané chute či vône. Opakovaná destilácia naopak zintenzívňuje a zušľachťuje chuť pálenky. Po procese fermentácie sa tekutina trikrát destiluje. Výsledný destilát zreje 1 rok v smaltovaných tankoch, kde si odpočinie a ešte viac tak vynikne jeho pravá ovocná chuť. Pracujú na ňom tí najlepší odborníci zo zámockej pálenice Blatná. Ručná rodinná malovýroba je zárukou výnimočnosti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Baron Hildprandt Tradiční Blatenská Meruňkovice 50% 0,7l (čistá fľaša)

Cena za Baron Hildprandt Tradiční Blatenská Meruňkovice 50% 0,7l (čistá fľaša) je 23.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Baron Hildprandt Tradiční Blatenská Meruňkovice 50% 0,7l (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Baron Hildprandt Tradiční Blatenská Meruňkovice 50% 0,7l (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594024922483.

Produkt Baron Hildprandt Tradiční Blatenská Meruňkovice 50% 0,7l (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Jelínek Trnkovica Budík 42% 0,7l (holá fľaša), Mini BVD Čerešňovica 45% 0,05l (holá fľaša), Imperator Zlatá hruškovica, GIFT, Žufánek Jablkovica z dubového sudu