Marsen Hruškovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Katalógové číslo: 8588007530994 Kategórie:

Popis

Pre tento destilát je charakteristická intenzívna vôňa hrušiek s citrusovým nádychom ovocného vosku. Odporúčame podávať k bielemu mäsu alebo vyskúšať ako doplnok ku krémovým vanilkovým a čokoládovým dezertom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Marsen Hruškovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Marsen Hruškovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Marsen Hruškovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Marsen Hruškovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007530994.

Produkt Marsen Hruškovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Szicsek Prémium Wiliamsovka Hruškovica pálinka 44% 0,5l (holá fľaša), Mini BVD Malinovica 45% 0,05l (holá fľaša), Marsen Hruškovica 52% 0,5L (čistá fľaša), Mini BVD Marhuľovica 45% 0,05l (holá fľaša)