The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Katalógové číslo: 5010314301743 Kategórie: ,

Popis

n Spája umenie výroby whisky s vynikajúcim remeselným spracovaním Lalique a vytvára ohromujúcu whisky uzavretú v najjemnejšej krištáľovej karafe. Tento bohatý, komplexný single malt čerpá svoju jedinečnú prirodzenú farbu a charakter z dubových sudov zo Španielska po sherry, ktoré ručne vyrobili majstri remeselníci z Jerez de la Frontera – domova sherry. Sudy sú odoberané len z jednej bednárskej dielne, aby sa zabezpečila stála kvalita a charakter. Toto bednárstvo vyrába výlučne španielske dubové sudy, ktoré po ochutení sherry vytvárajú jedinečnú chuť tejto výnimočnej whisky. Bohatá na korenie a sušené ovocie s vrstvou opojných pomarančov – lákavá a tmavá whisky, ktorá má klasický Macallan charakter.

n

n  

n

n Každý Macallan single malt odhaľuje bezkonkurenčnú oddanosť majstrovstvu dreva a whisky, pre ktoré je Macallan známy už od svojho založenia v roku 1824. Je vyjadrením trvalej túžby ísť za hranice obyčajnosti, hľadať výnimočnosť a vytvárať jedinečné ,,single malts“. Povesť značky charakterizujú výnimočné dubové sudy, ktorými je The Macallan známy. Je to práve dub, ktorý najviac prispieva ku kvalite, prirodzenej farbe a výrazným vôňam a chutiam v srdci tejto single malt whisky. Farba pripomína španielsky západ slnka. Vo vôni dominujú hrozienka, datle a figy, zatiaľ čo sultánky a karamelové jablká dodávajú textúru a hĺbku. Na okrajoch cítiť náznaky suchého zázvoru a jemnej škorice. V chuti cítiť, ako sa tóny hrozienok, jabĺk, datlí a fíg prelínajú s tónmi sultánok, pomaranča, zázvoru, škorice, klinčekov a muškátového orieška. Potom vystúpia jemné dubové tóny tvoriace hodvábne hladký a dlhý záver.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010314301743.

Produkt The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Darkness 8YO 47,8% 0,7L (kartón), Bowmore 15YO Golden & Elegant 43% 1,0L (kartón), Jameson Caskmates IPA 40% 0,7L (holá fľaša), Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Kavalan Solist Oloroso Sherry 54.8% 0.7L (darčekové balenie kazeta), The Glenlivet 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba), Jack Daniel´s Music Box 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)