Ballantine´s Brasil Lime 35% 1l (holá fľaša)

26,60 

Katalógové číslo: 5000299603932 Kategória:

Popis

V Brazílii oslavujú drobné radosti života, objímajú svoje vášne a nasledujú rytmus vlastného bubna – tvorcovia chceli priniesť malú ochutnávku každému, kto na to má chuť.

Ballantine’s Brasil je živá zmes whisky Ballantine’s a čerstvých brazílskych limetiek, ktorá vytvára škótsku pikantnú limetkovú chuť.

Má krásnu farbu pripomínajúcu zlato – alebo slnečný večer v Riu. Vo vôni očarí aróma limetkovej kôry s jemným dotykom vanilky. V chuti nastáva dokonalá rovnováha osviežujúcej limetky, sladkej vanilky a krémovej chuti ,,škótskej“. V suchom závere pretrvávajú osviežujúce limetkové tóny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ballantine´s Brasil Lime 35% 1l (holá fľaša)

Cena za Ballantine´s Brasil Lime 35% 1l (holá fľaša) je 26.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ballantine´s Brasil Lime 35% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ballantine´s Brasil Lime 35% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299603932.

Produkt Ballantine´s Brasil Lime 35% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Tatratea Bitter Tea 35% 0,7l (holá fľaša), Spirited Union Lemon & Leaf 38% 0,7L (čistá fľaša), Detesk Slivka 40% 0.35L (darčekové balenie fľaša s číslom 70), Del Maguey Single Village Mezcal – Minero 49% 0,7L (holá fľaša)