Pacho Matrtaj Kysucký Čaj 52% 0,7l (holá fľaša)

18,90 

Katalógové číslo: 8588007005188 Kategória:

Popis

KYSUCKÝ ČAJ ❤

„Na kysuckych lukach

rostne barzo kveča voňaveho,

jaky b’ to hrech b’l, 

ňenaložič ho do paľeneho.

Ňečudujče še nom, že m’ radži

spevoma, v horach sma v’rostli,

na Kysucach b’voma.

Chlopi, bab’, džefky aj kľuc’,

fšec’ sebe v’piče jak už

ošemnašč roky moče.“

Táto fajná dobrota je vyrobená až z 15 bylín a koreňov, ktoré boli vylúhované v tom najjemnejšom obilnom destiláte.

Niečo z toho sme zasa predestilovali, potom opäť zmiešali, potom ešte aj troška osladili a na záver sme do nej primiešali veľký kopec lásky priamo od nás Kysučanov.

Áno, narobili sme sa veľmoveľmo, ale stálo to za to – veď tentok náš KYSUCKÝ ČAJ PACHO MATRTAJ aj chutí veľmoveľmo!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pacho Matrtaj Kysucký Čaj 52% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Pacho Matrtaj Kysucký Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) je 18.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pacho Matrtaj Kysucký Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pacho Matrtaj Kysucký Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007005188.

Produkt Pacho Matrtaj Kysucký Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,35L (darčekové balenie kabelka), Metaxa 7* + 2 Poháre 40% 0.7L (darčekové balenie 2 poháre), Metaxa 5* 38% 0,7l (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,2l (darčekové balenie bicykel)