Bacardi Carta Blanca 37,5% 1l (holá fľaša)

17,95 

Katalógové číslo: 5010677012850 Kategória:

Popis

Originálny, jemný a suchý biely rum vhodný na miešanie, vyrábaný podľa pôvodnej receptúry z roku 1862. Dozrieva 1 až 2 roky v dubových sudoch. Má krásnu priehľadnú farbu. V chuti cítiť dotyk vanilky, marhule, mandlí a tropického ovocia. Záver je suchý a hladký.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bacardi Carta Blanca 37,5% 1l (holá fľaša)

Cena za Bacardi Carta Blanca 37,5% 1l (holá fľaša) je 17.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bacardi Carta Blanca 37,5% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bacardi Carta Blanca 37,5% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010677012850.

Produkt Bacardi Carta Blanca 37,5% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: Mhoba Pot Stilled White, Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša), Mhoba Pot Stilled High Ester, Takamaka Pineapple