Santiago de Cuba Ron Carta Blanca 38% 0,7l (holá fľaša)

12,45 

Katalógové číslo: 8500000917008 Kategória:

Popis

Carta Blanca je biely rum, vyrobený z najkvalitnejšej cukrovej trstiny. Zreje po dobu minimálne 3 rokov. Tento kubánsky rum hrdo ukazuje, že aj rum môže byť jemný a ľahký. Ľahký pre miešané nápoje a jemný, podávaný samotný s ľadom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Santiago de Cuba Ron Carta Blanca 38% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Santiago de Cuba Ron Carta Blanca 38% 0,7l (holá fľaša) je 12.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Santiago de Cuba Ron Carta Blanca 38% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Santiago de Cuba Ron Carta Blanca 38% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8500000917008.

Produkt Santiago de Cuba Ron Carta Blanca 38% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: Neisson Le Rhum Bio Par Neisson, Worthy Park Rum-Bar Silver, Bacardi Carta Blanca 37,5% 0,7l (holá fľaša), Hampden Estate Fire Overproof