Dictador 2 Masters Carlos I 44% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

899,95 

Katalógové číslo: 5902670847907 Kategórie: ,
Výrobca: Dictador rum

Popis


,,Dictador 2 Masters“

Už viac ako 40 rokov Dictador starostlivo zdokonaľoval umenie výroby rumu podľa rodinných receptov a techník. Teraz je čas, aby tento rum staršej generácie našiel cestu do dielní niektorých z najvýznamnejších umelcov duchovných svetov – umelcov, ktorí odborne vyrábajú rôzne kategórie alkoholu najkrajším spôsobom, ktorý si možno predstaviť.
 
Každý z týchto umelcov bol starostlivo vybraný tak, aby reprezentoval svoju vlastnú kategóriu alkoholu, založenú na remeselnej výrobe, ktorá je neporovnateľná, výnimočná a bezkonkurenčná. Každý pozvaný umelec dostal vo svojej doméne špeciálne vybrané sudy rumu Dictador a mal pokračovať v jedinečnom procese zrenia v inej pivnici, na inom kontinente a podľa odbornosti majstra pivnice.
 

Vo vôni tohto rumu spočiatku cítiť výrazné arómy bohatej tmavej čokolády, čiernych čerešní a čaju ,,Oolong“. Postupne sa objavujú arómy čerstvo narezaného dubu prelínajúce sa so starožitnými ,,vintage“ tónmi so závanom fíg poliatych medom. V chuti najprv vystúpia šťavnaté tóny červených jabĺk, po ktorých nasledujú arómy čerstvého zázvoru, zrelých čerešní a jemný závan mliečnej čokolády. Nasledujú bohaté tropické tóny ananásu, marhúľ s medom, s mandľovými vločkami navrchu a s náznakom zázvoru. Dlhý, pretrvávajúci a hrejivý záver ponúka tóny zázvoru, cédrového dreva a kandizovanej pomarančovej kôry namočenej v tmavej čokoláde.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador 2 Masters Carlos I 44% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Dictador 2 Masters Carlos I 44% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 899.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador 2 Masters Carlos I 44% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador 2 Masters Carlos I 44% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670847907.

Produkt Dictador 2 Masters Carlos I 44% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Bellamy’s Guyana 2012, GIFT, Presidente Marti Solera 23 40% 0,7l (kartón), Ron Botran Solera 12 40% 0,7l (kartón), The Duppy Share Spiced MINI

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Malteco Rara 25YO 40% 0,7L (kartón), Cubaney Exquisito Solera 21 38% 0,7l (kartón), Ron Centenario 20 Fundation Solera Reserva Especial 40% 0,7l (tuba), Diplomatico SELECCION DE FAMILIA + 2 poháre 43% 0,7L (darčekové balenie 2 poháre)