The Rum Factory – Double Cask Collection – Cognac Cask 45% 0,7L (kartón)

41,80 

Katalógové číslo: 742832173315 Kategória:

Popis

Kolekcia Double Cask ponúka jedinečný štýl rumu s osobitým charakterom, ktorý vznikol dodatočným „kontinentálnym starnutím“. Je založený na vybranej zmesi najkvalitnejšieho dominikánskeho rumu, ktorý zreje približne 12 rokov v dubových sudoch metódou solera. Následne potom ešte dozrieval v Českej republike 8 – 12 mesiacov v starých sudoch po koňaku. Je to symfónia, kde sa ovocné a dubové tóny dokonale dopĺňajú.

Rum rustikálnej bronzovej farby. Typická vôňa dominikánskeho rumu s jemným závanom koňaku. V chuti sa prelínajú elegantné tóny čokolády, bylín, tropického ovocia a starého dreva. Záver je intenzívny, hladký a lahodný. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Rum Factory – Double Cask Collection – Cognac Cask 45% 0,7L (kartón)

Cena za The Rum Factory – Double Cask Collection – Cognac Cask 45% 0,7L (kartón) je 41.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Rum Factory – Double Cask Collection – Cognac Cask 45% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Rum Factory – Double Cask Collection – Cognac Cask 45% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 742832173315.

Produkt The Rum Factory – Double Cask Collection – Cognac Cask 45% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Havana Club 7YO Pigalle Paris Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša), Arhumatic Kiwi, Ananas, Mangue, Six Saints Mini Set, GIFT, Gran Ron De La Mama Quilla Extra Anejo 40% 0.7L (holá fľaša)