Ron Quorhum 30 Aniversario 42% 0,7l (kartón)

91,15 

Katalógové číslo: 7466871102022 Kategória:

Popis


 
 
OLIVER & OLIVER je rodinná spoločnosť kubánskeho pôvodu so sídlom v Dominikánskej republike, ktorá sa venuje výrobe a marketingu remeselných špičkových rumov. „Každý z našich prémiových rumov je rozdielny.“ Väčšina našich značiek sa pre našich klientov vyrába v obmedzených a očíslovaných vydaniach. Náš dom sa vyznačuje oddanosťou a odhodlaním, ktoré vkladáme do konfekcie každej fľaše, ktorú ponúkame našim znalcom-spotrebiteľom. Inovatívny a jedinečný proces trojitého starnutia vychádza z adaptácie tradičnej španielskej metódy solera. Používame množstvo starostlivo vybraných destilátov z cukrovej trstiny, ktoré sú hydratované, vyzreté a formulované tak, aby sa z nich stali materské rumy, ktoré sú kostrou našej remeselnej výroby. Všetky rumy plnia do fliaš, etiketujú a číslujú ručne vysoko kvalifikovaní remeselníci. Minimálne dvakrát ročne sú vybrané materské rumy, ktoré sa budú používať v nasledujúcom roku, pričom zo sudov sa vyťaží až 75 %.

Ron Quorhum 30 Anniversario
Tento rum patrí do modernej prémiovej série rumov, oslavovanej ako inovatívna, ale vychádzajúca zo starodávnych kubánskych rumových tradícií. Obsahuje impozantnú kombináciu až 30-ročných rumov intenzívnej čerešňovej až gaštanovej farby. Má hodvábne jemné telo a na svoj vek je naozaj príjemne sladkastý. Hovorí sa, že čím je rum starší a čím dlhšie zreje, tým viac sa v jeho vôni a chuti odráža vlastnosť sudu, v ktorom odpočíval. Ron Quorhum 30 Aniversario je však výnimkou, ktorá Vás príjemne prekvapí. Ide o rum s jedinečným charakterom. Je považovaný za vrchol rady Quorhum, za ktorým je podpísaná Nancy Garcia de Blanc – manželka zakladateľa a majiteľa novodobej značky Oliver & Oliver, ktorým je Pedro Ramon Lopez Oliver.
V tejto sérii rumov bol použitý rum destilovaný na báze šťavy z cukrovej trstiny a melasy. Okrem toho boli počas procesu starnutia použité dva druhy dubov – americký a francúzsky. Dá sa povedať, že španielska rumová tradícia sa stretla s francúzskou a vytvorila hybrid, ktorý má bezkonkurenčnú plnosť a komplexnosť. Vôňa tmavohnedého cukru, vanilky a citrusového ovocia. Tento produkt má esenciu jemného, okrúhleho a odvážneho rumu. Chuť kombinuje krémový karamel, kvety, pomarančovú kôru, šťavu z cukrovej trstiny, dubový sud a kávu. Chuťové dojmy sa spájajú v harmonickej kombinácii, pri ktorej je každému umožnené intenzívne vychutnávať.
Táto edícia Travel Exclusive je vyrábaná vo verzii 42 % pre ešte plnší a chutnejší zážitok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Quorhum 30 Aniversario 42% 0,7l (kartón)

Cena za Ron Quorhum 30 Aniversario 42% 0,7l (kartón) je 91.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Quorhum 30 Aniversario 42% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Quorhum 30 Aniversario 42% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7466871102022.

Produkt Ron Quorhum 30 Aniversario 42% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Botran Reserva Sistema Solera 15 40% 1,0L (holá fľaša), S.B.S Guyana 2020 PM, GIFT, The Colours of Rum Edition No. 5, Jamaica HD 1992, GIFT, Don Papa Sherry Cask Finish 45% 0,7L (tuba)