Conde De Cuba Elixir 32% 0.7L (holá fľaša)

Katalógové číslo: 8500000652138 Kategória:

Popis

n

n

n
n V 16. storočí bola Kuba považovaná za svetovú veľmoc cukru. 

n

n Rum Conde de Cuba je destilovaný, starený a stáčaný do fliaš v Amancio Rodriguez, malom meste v provincii Las Tunas s iba 2 000 obyvateľmi. Nachádza sa na východe Kuby, v krajine, ktorej podnebie je ideálne na pestovanie pôvodnej cukrovej trstiny „Medialuna“.

n

n Celý integrálny systém sa nachádza na plantáži vrátane cukrovaru na získavanie „medu“, liehovaru, továrne Rona Sevillu a vinárstva.

n

n Celý tento proces sa odráža v rôznych etiketách, čo vytvára veľmi špeciálnu škálu produktov.

n

n Pálenica Sevilla, ktorá je súčasťou spoločnosti Amancio Rodríguez Sugar Company, je rajom, kde sa vyrábajú rôzne druhy alkoholov a z nich sa rodí kubánsky rum, ktorý je známy po celom svete.

n

n Plantáž sa nachádza na brehu rieky Río Sevilla, jednej z najdôležitejších riek v krajine. Sevilla, prístavné mesto Španielska je spojené s Kubou už od koloniálnych čias.
n
n Conde de Cuba Elixir
n je zmesou kubánskeho rumu Conde de Cuba s korením a miestnym sladkým ovocím.
n

n  

n

n

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Conde De Cuba Elixir 32% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Conde De Cuba Elixir 32% 0.7L (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Conde De Cuba Elixir 32% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Conde De Cuba Elixir 32% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8500000652138.

Produkt Conde De Cuba Elixir 32% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Don Papa Masskara 40% 0,7l (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie fľaša s číslom 60), Detesk Slivka 40% 0.35L (darčekové balenie fľaša s rybárom), Spirited Union Organic Coconut 38% 0,7L (čistá fľaša)