Zwack Unicum Riserva 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

34,80 

Katalógové číslo: 5995099520841 Kategória:

Popis

Unicum-Zwack je bylinný likér pochádzajúci z Maďarska, alkoholický nápoj ktorý sa radí sa medzi korenené liehoviny typu „bitter“. Má horkú chuť, získanú zo 40 liečivých bylín. Je vyrobený výhradne z prírodných látok, dozrieva niekoľko mesiacov v dubových sudoch. Vďaka obsahu prírodných bylín má blahodárne účinky na celý organizmus.


Unicum Riserva je dvojnásobne jedinečný likér, pretože zrel nie v jednom, ale  rovno až v dvoch veľmi odlišných a špeciálnych sudoch.
 
Unicum najskôr starne v najväčšom a najstaršom súdku v liehovare, ktorý je v pivniciach už osemdesiat rokov. Počas desaťročí získalo drevo povlak, čo nazývame „čierny med“, ktorý dáva Unicum ešte väčšiu hĺbku a charakter.
 
V druhej fáze je Unicum umiestnený do nádoby Tokaj Aszu, kde už celé roky dozrievalo legendárne víno v Tokajských pivniciach.
 
Akonáhle sa známa horkokrvná chuť Unicum stretne so zmyselnou sladkosťou Tokaja, Unicum Riserva sa stáva jemnejšou, ale súčasne pikantnou a ovocnou, s náznakmi sušených marhúľ a jedinečnou bylinkovým nádychom.

Balené v darčekovej krabičke.

.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zwack Unicum Riserva 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Zwack Unicum Riserva 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 34.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zwack Unicum Riserva 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zwack Unicum Riserva 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5995099520841.

Produkt Zwack Unicum Riserva 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Gold Strike 50% 0.5L (čistá fľaša), Barsol Pisco Mosto Verde Quebranta, Ramazzotti Sambuca 38% 0,7l (holá fľaša), Bols Blue Curacao 21% 0,7l (holá fľaša)