Žufánek Hruškovica z dubového sudu 40% 0,5l (holá fľaša)

32,75 

Katalógové číslo: 8594053940533 Kategória:

Popis

Hruškovica z dubového sudu sa veľmi často označuje ako zlatá slivovica.Toto označenie dostáva z jedného prostého dôvodu a ten je, že získava zlatú farbu zo zrenia v dubovom, alebo inom sude. Hruškovica taktiež zo sudu získava krásnu vanilkovo- drevitú arómu a chuť. Všetky hrušky, ktoré boli použité pochádzajú z ich vlastného sadu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Žufánek Hruškovica z dubového sudu 40% 0,5l (holá fľaša)

Cena za Žufánek Hruškovica z dubového sudu 40% 0,5l (holá fľaša) je 32.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Žufánek Hruškovica z dubového sudu 40% 0,5l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Žufánek Hruškovica z dubového sudu 40% 0,5l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594053940533.

Produkt Žufánek Hruškovica z dubového sudu 40% 0,5l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Žufánek Višňovka, Cles des Ducs Trilogie v dreve 42,4% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Pacho Matrtaj – Lavórovica (Mrkvovica) Janovej Starej Mamy 52% 0,5L (holá fľaša), Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom)