Zubrowka Bison Grass Vodka 40% 1l (holá fľaša)

Katalógové číslo: 5900343003537 Kategória:

Popis

n
n  

n

n

n Našim poslaním je ponúkať cenovo dostupný luxus. Naším cieľom je dosiahnuť prvé miesto v odbore vodky v Poľsku a popredné miesto v segmente vína a destilátov v strednej a východnej Európe.

n

n Sme presvedčení, že autenticita a originalita nie sú len fráza; je to tiež prísľub hodnoty, ktorú majú značky; zavádzanie a udržiavanie najvyšších štandardov; hľadanie čistých a prírodných produktov; jedinečná, nekompromisná starostlivosť o pôvod použitých ingrediencií a vášeň v snahe ponúkať najkvalitnejšie výrobky.
n CEDC bola založená v Poľsku začiatkom 90. rokov. Aktivity spoločnosti, spočiatku založené na dovoze pív Fosters, Grolsch a Anheuser Busch, sa rozrástli a vytvorili prvú modernú distribučnú sieť slúžiacu zákazníkom v najväčších poľských mestách. V roku 2005 spoločnosť vstúpila na trh výroby vodky prevzatím popredného poľského výrobného závodu – Polmos Białystok.

n

n  

n

n

n
n Żubrówka Bison Grass
n je jedným z najlepšie strážených tajomstiev. Rituál výroby nápoja začína hľadaním, zberom a výberom bison grass, ktorá rastie voľne v pralese Białowieża. Zo správne pripravenej trávy sa získa extrakt, ktorý je kombinovaný s liehovinou najvyššej kvality. Podľa receptúry sa na výrobu Żubrówky používa iba krištáľovo čistá voda.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zubrowka Bison Grass Vodka 40% 1l (holá fľaša)

Cena za Zubrowka Bison Grass Vodka 40% 1l (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zubrowka Bison Grass Vodka 40% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zubrowka Bison Grass Vodka 40% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5900343003537.

Produkt Zubrowka Bison Grass Vodka 40% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Absolut Mini Set 40% 5×0,05l (set), Danzka 40% 0,7L (holá fľaša), Beluga Transatlantic Racing 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Nemiroff Original 40% 1l (holá fľaša)