Carskaja Gold Vodka

12,50 

Katalógové číslo: 4603514002407 Kategória:
Výrobca: CARSKAJA

Popis

Carskaja Gold Vodka

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Carskaja Gold Vodka

Cena za Carskaja Gold Vodka je 12.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Carskaja Gold Vodka dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Carskaja Gold Vodka – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4603514002407.

Produkt Carskaja Gold Vodka nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Mont Blanc 40% 1.0L (darčekové balenie s 2 pohármi), Debowa Military 70 Vodka 40% 0,7l (holá fľaša), Pacho Matrtaj CSSR Vodka 40% 0,7l (holá fľaša), Beluga Noble 40% 1,5L (holá fľaša)