Worthy Park, Rum-Bar Rum Cream

20,90 

Katalógové číslo: 0894108001362 Kategória:
Výrobca: WORTHY PARK

Popis

Worthy Park, Rum-Bar Rum Cream

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Worthy Park, Rum-Bar Rum Cream

Cena za Worthy Park, Rum-Bar Rum Cream je 20.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Worthy Park, Rum-Bar Rum Cream dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Worthy Park, Rum-Bar Rum Cream – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0894108001362.

Produkt Worthy Park, Rum-Bar Rum Cream nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Malibu Passion Fruit 21% 0,7L (holá fľaša), Cointreau 40% 0,7l (holá fľaša), Bols Peach 17% 0,7l (holá fľaša), Bumbu Cream 15% 0.7L (holá fľaša)