Ukiyo Japanese Yuzu Gin 40% 0,7l (holá fľaša)

38,25 

Katalógové číslo: 5060434133168 Kategória:
Výrobca: Ukiyo Spirits

Popis

Na základe viac ako storočia destilácie predstavujeme Ukiyo Yuzu GinNaša cesta začína prvou destiláciou tradičného japonského destilátu šóchú. Redestillujeme borievkou s mandarínkou a korením, kým nedosiahneme voňavú chuť yuzu pre aromatický a citrusovo-pravý gin. Rešpektujeme 1 500 rokov starú tradíciu pestovania a zberu yuzu v Japonsku. Chuť je pikantná a voňavá, pripomína citrón a grapefruit, s presahmi mandarínového pomaranča.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ukiyo Japanese Yuzu Gin 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Ukiyo Japanese Yuzu Gin 40% 0,7l (holá fľaša) je 38.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ukiyo Japanese Yuzu Gin 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ukiyo Japanese Yuzu Gin 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060434133168.

Produkt Ukiyo Japanese Yuzu Gin 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Ungava Canadian 43,1% 0,7l (holá fľaša), Hayman’s Sloe Gin 26% 0,7l (holá fľaša), Tanqueray 0,0% Alcohol FREE 0,7L (čistá fľaša), Plymouth Navy Strength 57% 0,7L (holá fľaša)