The Real McCoy 5YO 40% 0,7L (holá fľaša)

29,10 

Katalógové číslo: 852355004048 Kategória:

Popis

Jemná, hladká, vyvážená, luxusná textúra. Vo vôni cítiť dub, sušené ovocie, hnedý cukor, jemnú zemitosť, náznaky vanilky. V chuti  karamel, opečená mandľa, maslová škorica, dub s nádychom bourbonu. Záver je dlhý s praženým kokosom a nádychom tabaku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Real McCoy 5YO 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za The Real McCoy 5YO 40% 0,7L (holá fľaša) je 29.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Real McCoy 5YO 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Real McCoy 5YO 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 852355004048.

Produkt The Real McCoy 5YO 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Trois Rivieres Saint Pierre MINI by Dramroom, Six Saints Oloroso Finish, GIFT, 1731 Panama 8 Y.O., GIFT, Opthimus Magna Cum Laude Solera 21 38% 0,7l (kartón)