The Macallan 12YO Double Cask 40% 0,7L (kartón)

94,50 

Katalógové číslo: 5010314302863 Kategórie: ,

Popis

Jedná sa o chuťovo zaoblenú (jednosladovú) Single Malt whisky v dokonalej rovnováhe s náznakom medu, citrusov a zázvoru. Zreje 12 rokov v sudoch z amerického duba a je súčasťou rady Double Cask, ktorá v sebe spája klasický macallanský štýl a nezameniteľnú sladkosť amerického duba. Je to dokonalá súhra amerických a európskych dubových sudov Sherry Oloroso, ktoré vytvárajú osobitý a teplý charakter. Kvalifikovaný tím Macallan optimalizuje správnu kombináciu európskych a amerických dubových sudov, aby sa jemné chute amerického duba dostali do popredia, zatiaľ čo tradičnejšie macallanské charakteristiky bohatého ovocia, sherry a dreveného korenia poskytujú upokojujúco známu kulisu.
 
Farbou pripomína slnečné lúče. Vo vôni je cítiť krémové maslo s nádychom karamelového jablka, kandizovaného pomaranča, vanilkového pudingu a čerstvého duba. V chuti cítiť  lahodne medové drevené korenie a citrusy, vyvážené hrozienkami a karamelom. V závere pretrváva teplý a sladký dub.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Macallan 12YO Double Cask 40% 0,7L (kartón)

Cena za The Macallan 12YO Double Cask 40% 0,7L (kartón) je 94.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Macallan 12YO Double Cask 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Macallan 12YO Double Cask 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010314302863.

Produkt The Macallan 12YO Double Cask 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

12 ročná whisky - 12 ročná whisky je luxusný alkohol, ktorý sa vyznačuje hlbokou zlatou farbou a jemnou chuťou. Tento druh whisky sa vyrába z obilných zŕn a dozrieva v drevených sudoch po dobu 12 rokov. Výsledkom je vôňa vanilky, korenia a ovocia, ktorá sa prelína s bohatým drevitým tónom. 12 ročná whisky je… Podobné produkty: The Singleton 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), An Cnoc 12YO 40% 0,7L (tuba), Glenkinchie 12YO 43% 0,7l (kartón), Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta))

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Bushmills Black Bush 40% 1,0L (tuba), Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Togouchi 15YO WHISKY 43,8% 0,7L (kartón), Glenfiddich 30YO 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta)