The King Of Soho London Gin 42% 0,7l (holá fľaša)

30,75 

Katalógové číslo: 5060341581700 Kategória:

Popis

Je destilovaný v centre Londýna za použitia tradičných metód. Gin je vytvorený z 12 bylín, aby zapadli do chuťového profilu. Krásny dizajn fľaše stelesňuje vlastnosti, ktoré robia SOHO jedinečným.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The King Of Soho London Gin 42% 0,7l (holá fľaša)

Cena za The King Of Soho London Gin 42% 0,7l (holá fľaša) je 30.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The King Of Soho London Gin 42% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The King Of Soho London Gin 42% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060341581700.

Produkt The King Of Soho London Gin 42% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: One Key Gin 40% 0,7L (holá fľaša), Toison Ruby Red 38% 0.05L (čistá fľaša), Hendrick’s 44% 1,0L (holá fľaša), Isle of Harris Gin