The Glenlivet Caribbean Reserve – Rum Barrel Selection 40% 0.7L (kartón)

39,05 

Katalógové číslo: 5000299627471 Kategória:

Popis

Na vytvorenie tejto whisky výrobcovia uskladnili časť ,,single malt“ whisky v sudoch, ktoré predtým obsahovali karibský rum. Výsledkom je hladká a sladkastá whisky unikátnej chuti.

Farba pripomína tmavý jantár. Vo vôni cítiť ako sa sladkasté arómy hrušiek a červených jabĺk stretávajú s rozprávkovým tropickým závanom zrelých banánov. Záver je dobre vyvážený a výnimočne hladký. V chuti sa prelínajú bohaté karamelové tóny, po ktorých nasleduje chuť tropického ovocia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Glenlivet Caribbean Reserve – Rum Barrel Selection 40% 0.7L (kartón)

Cena za The Glenlivet Caribbean Reserve – Rum Barrel Selection 40% 0.7L (kartón) je 39.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Glenlivet Caribbean Reserve – Rum Barrel Selection 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Glenlivet Caribbean Reserve – Rum Barrel Selection 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299627471.

Produkt The Glenlivet Caribbean Reserve – Rum Barrel Selection 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Cardhu 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Bruichladdich The Classic Laddie, Aberlour 16YO Double Cask Matured 43% 0.7L (tuba), Glenfiddich 12YO Special Reserve Mini 40% 0,05L (kartón)