Szicsek Prémium Ó-Slivovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša)

23,40 

Katalógové číslo: 5997241101274 Kategória:

Popis

Spomínate si na babičkin slivkový lekvár? Na tú nezabudnuteľnú chuť, čo ste cítili na jazyku pri ochutnávke jednej lyžice? Prv než ju zdvihnete k perám, zhlboka vdýchnite a pocítite tú nezameniteľnú chuť…

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Szicsek Prémium Ó-Slivovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Szicsek Prémium Ó-Slivovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša) je 23.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Szicsek Prémium Ó-Slivovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Szicsek Prémium Ó-Slivovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5997241101274.

Produkt Szicsek Prémium Ó-Slivovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Jelínek hruškovica 42% 1l (holá fľaša), Marsen Jablkovica – Odroda Gala 42,3% 0,5L (čistá fľaša), Marsen Hruškovica – Odroda Williams 42,3% 0,5L (čistá fľaša), Marsen Višňovica – Odroda Cigánska 42,3% 0,5L (čistá fľaša)