Golden Tri Stromy Borovička 42% 0,7L (čistá fľaša)

15,75 

Katalógové číslo: 8586018191357 Kategórií:
Výrobca: Golden

Popis

Jedinečná borovička v sebe ukrýva tradičnú harmonickú chuť pravého borievkového destilátu zriedeného kvalitným liehom bez pridania akýchkoľvek aróm.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Golden Tri Stromy Borovička 42% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Golden Tri Stromy Borovička 42% 0,7L (čistá fľaša) je 15.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Golden Tri Stromy Borovička 42% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Golden Tri Stromy Borovička 42% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586018191357.

Produkt Golden Tri Stromy Borovička 42% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Jelínek Silver Slivovitz Kosher 50% 0.7L (kartón), Grappa Julia Invecchiata 40% 0,7l (holá fľaša), BVD Borovička 40% 0,5l (holá fľaša), Szicsek Prémium Irsai Olivér Hroznová pálinka 44% 0,5L (holá fľaša)