Spirited Union Sweet Orange & Ginger 38% 0,7L (čistá fľaša)

19,60 

Katalógové číslo: 8719327296714 Kategória:

Popis

Jasné dominantné citrusové tóny tohoto jamajského rumu vznikajú vďaka zreniu v sude, lúhovaniu a destilácii pomarančov Valencia a Curacao. Tieto chutné pomaranče dodávajú bohatú citrusovú vôňu a lahodnú sladkú chuť. Aby vytvorili spojenie medzi citrusmi a korením, pridali do rumu nádych tepla a korenitosti pridaním čerstvého koreňa zázvoru. Čerstvosť zázvoru je bohatá a má tóny pikantných citrusov a ohnivého korenia, ktoré dokonale dopĺňa sladká chuť melasy z cukrovej trstiny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Spirited Union Sweet Orange & Ginger 38% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Spirited Union Sweet Orange & Ginger 38% 0,7L (čistá fľaša) je 19.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Spirited Union Sweet Orange & Ginger 38% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Spirited Union Sweet Orange & Ginger 38% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8719327296714.

Produkt Spirited Union Sweet Orange & Ginger 38% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0.1L (darčekové balenie s miminkom), Detesk Slivka 40% 0,2l (darčekové balenie cestný valec), Captain Morgan Black Spiced 40% 1l (holá fľaša), Kraken Black Spiced Uknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša)