Slipknot Iowa Whiskey No. 9 45% 0,7L (čistá fľaša)

50,20 

Katalógové číslo: 798190149615 Kategória:

Popis

Hudobná skupina Slipknot a Cedar Ridge Distillery – dve skupiny ľudí, ktorí sa narodili a vyrastali v Iowe a sú oddaní kvalitnej a tvrdej práci. Spolupracovali na „No. 9 Whiskey“, ktorá okrem kukurice z Iowy získava extra korenie z obsahu raže. – „Dúfam, že si to užijete rovnako ako my. Ži život a buď vždy v bezpečí. Na zdravie.“ – Shawn “Clown” Crahan – zakladateľ Slipknot.
 
Slipknot spolupracoval s oceneným liehovarom Cedar Ridge Distillery so sídlom v americkom štáte Iowa, aby priniesol svetu originálnu whisky bohatú na korene z Iowy. Je vyrobená z miestnej kukurice so sladkou a korenistou príchuťou s výrazným záverom. Slipknot No. 9 Iowa Whiskey je komplexná a robustná whisky, ktorá chutí ako tvrdá práca a kvalita, ktorú ste vypestovali.
 
Zmes raže a bourbonu zrie 3 až 4 roky po vylisovaní, fermentovaní a destilovaní v liehovare Cedar Ridge Distillery. Vo vôni cítiť silné tóny medu, opečený kukuričný chlieb a len dotyk údenej papriky. V chuti karamel, jablká, čokoládu, citrusové kvety, mleté čierne korenie a rasca. V závere pokračujú čokoládové tóny s voňavými kvetmi, ktoré prichádzajú na konci.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Slipknot Iowa Whiskey No. 9 45% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Slipknot Iowa Whiskey No. 9 45% 0,7L (čistá fľaša) je 50.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Slipknot Iowa Whiskey No. 9 45% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Slipknot Iowa Whiskey No. 9 45% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 798190149615.

Produkt Slipknot Iowa Whiskey No. 9 45% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 Tokaji & American Cask 42% 0,7L (kartón), Four Roses Small Batch 45% 0,7l (holá fľaša), Knockando 12 YO 43% 0,7l (tuba), Dalmore 18YO 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta)