Hardy Noces D’Argent 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

164,95 

Katalógové číslo: 3104051155102 Kategórií:
Výrobca: Hardy Cognac

Popis

Kolekcia Prestige obsahuje zmes starú 30, 50, 60 a viac rokov – stelesňuje emócie minulosti.

Výnimočný koňak zo série Wedding Anniversary od House of Hardy. Kombinuje bohaté arómy hrozienok a tabaku s jemnými tónmi korenia a medu. Elegantné a očarujúce. Je oslavou koňakov Grande Champagne a Petite Champagne zrodených a destilovaných pred štvrťstoročím.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hardy Noces D’Argent 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Hardy Noces D’Argent 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 164.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hardy Noces D’Argent 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hardy Noces D’Argent 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3104051155102.

Produkt Hardy Noces D’Argent 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Mini Hardy VSOP 40% 0,05l (holá fľaša), Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Camus VSOP Borderies 40% 0,7l (kartón), Davidoff XO IL MAESTRO 40% 0.7L (kartón)