Hennessy VSOP Privilege Cognac 40% 0,7L (kartón)

58,95 

Katalógové číslo: 3245990969419 Kategória:

Popis

Vyvážený koňak, ktorý vyjadruje 200-ročné ,,know-how“ spoločnosti Hennessy. Táto jedinečná zmes, ktorá je plodom prírody, skrotila svoje prvky, aby vytvorila a stelesnila originálny koncept koňaku.

V tomto jedinečnom koňaku sa naplno prejavuje chuť Maison Hennessy – výber eaux-de-vie, starnutie, spojenie. Koňak s pozoruhodnou konzistenciou a vitalitou, sprostredkúva všetky lahodné chute od majstrov z Hennessy, ktorí zaisťujú pokračujúci úspech tejto harmonickej zostavy už 200 rokov.

Má mahagónovú farbu so svetlými odleskami. Jeho vôňa má veľmi vyzreté arómy čerstvého ovocia. Chuť má jemnú vláčnu textúru, ktorá oplýva tónmi šťavnatého ovocia, vanilky, korenia a jemného tabaku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hennessy VSOP Privilege Cognac 40% 0,7L (kartón)

Cena za Hennessy VSOP Privilege Cognac 40% 0,7L (kartón) je 58.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hennessy VSOP Privilege Cognac 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hennessy VSOP Privilege Cognac 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3245990969419.

Produkt Hennessy VSOP Privilege Cognac 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Hardy XO 40% 3l (kartón), Pierre de Segonzac Sélection des Anges XO 40% 0,7L (kartón), Sarajishvili VSOP 40% 0,7L (kartón), Larsen Summer Blend 40% 0,7L (čistá fľaša)