Pinaq Rose LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša)

35,55 

Katalógové číslo: 713091944497 Kategória:
Výrobca: Pinaq

Popis

Tropický likér vyrobený z francúzskeho koňaku VSOP, prémiovej holandskej vodky a ružového vína.

Vo vôni cítiť tóny zmesi exotického ovocia s nádychom sladkých malín, jahôd a rubínovo červených jabĺk. V chuti dominuje jemná zmes bobuľovitého ovocia doplnená nádychom ružového vína zakončená hladkými tónmi francúzskeho koňaku.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pinaq Rose LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša)

Cena za Pinaq Rose LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) je 35.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pinaq Rose LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pinaq Rose LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 713091944497.

Produkt Pinaq Rose LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Plantation Barbados Grande Reserve 40% 1,0L (holá fľaša), Compass Box The Story Of The Spaniard 43% 0,7L (kartón), Páľenô – Zrelô 52% 0.7L (holá fľaša), Dębowa Polska 40% 1,0L