Saison Rum Reserve 43,5% 0,7L (kartón)

36,50 

Katalógové číslo: 3760045044199 Kategória:

Popis

Saison Reserve je silný rum, ktorý je ovocný a zároveň korenistý. Ucítite v ňom arómy kandizovaného ovocia, sušených sliviek, vanilky a liči, ako aj korenisté tóny zázvoru a korenia. Chuť má zamatovú, ale zároveň  aj sviežu, s vyváženým a dlhým záverom.

Vybrané rumy starnú v amerických sudoch z bieleho dubu 8 rokov. Toto starnutie sa odohráva v oblasti ich pôvodu, využívajúc teplo a špecifickú vlhkosť na Karibských ostrovoch, ktoré dodávajú budúcemu rumu jedinečnú oxidáciu, urýchľujú zrelosť a koncentrujú príchute.

Nakoniec takto vyzretý rum prechádza cez oceán do Francúzska, aby ho premiešal majster koňaku Jerome Tessendier. Potom je táto zmes uložená do viac ako 50 francúzskych dubových sudov na brehoch rieky Charente, kde odpočíva po dobu 12 mesiacov. Každý sud prepožičiava rumu svoje jedinečné vlastnosti podľa veku, veľkosti oňaku, ktorý predtým obsahoval.

Vďaka procesu dokončovania v jednotlivých sudoch je Cellar Master schopný čerpať z komplexnej a rozmanitej aromatickej palety s viac ako 50 sudov, čím vytvára harmonickú zmes. Jeho metódy vedú k silnému, ovocnému a nenápadnému rumu. Rum sa potom postupne redukuje na 43,5%. Nepridáva sa žiadny cukor.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Saison Rum Reserve 43,5% 0,7L (kartón)

Cena za Saison Rum Reserve 43,5% 0,7L (kartón) je 36.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Saison Rum Reserve 43,5% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Saison Rum Reserve 43,5% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760045044199.

Produkt Saison Rum Reserve 43,5% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Jägermeister Scharf 33% 0,7l (holá fľaša), Nikka Coffey VODKA 40% 0.7L (kartón), Crystal Head ONYX Vodka 40% 0.7L (holá fľaša), Jean de Clairac XO NO.3 40% 1.0L (holá fľaša)