Séria A.H.Riise Non Plus Ultra RUM 42% 3X0.7L (set)

234,95 

Katalógové číslo: 8588007138930 Kategória:

Popis

Skvelá možnosť na sériu Non Plus Ultra od A.H. Riise za zvýhodnenú cenu.
V ponuke máme každý kúsok z tejto série aj jednotlivo, ale pri kúpe celej tejto série ušetríte.

Séria sa skladá výhradne z rumov NON PLUS ULTRA a to Non Plus Ultra Black Edition 42% , Non Plus Ultra Ambre D´or 42% a Non Plus Ultra Very Rare 42%.

A.H. Riise Non Plus Ultra Black Edition patrí medzi to najlepšie z najlepšieho. Tmavú farbu mu dodáva zrenie vo veľmi starých spálených sudoch. Má korenistú arómu melasy, dosť silné tabakové tóny, tóny dubového dreva a vanilky. Chuť je bohatá s hlbokou textúrou. Má v sebe množstvo ovocia. karamelu, hrozienok v rume, vanilky, medu a tabaku. Záver je dlhý a korenistý so sladkými akcentami v závere.

A.H. Riise Non Plus Ultra Ambre d’Or Excellence je jemná a extravagantná interpretácia ultimátneho vydania série Non Plus Ultra. Základy tohto rumu samozrejme stoja na vynikajúcom origináli A.H. Riise Non Plus Ultra. 
Použitie iba najstarších a najlepších sudov, v ktorých dozrievali sladké a jemné dezertné vína, dodáva rumu nevídanú chuť, plnú zrelého ovocia a tropických korenín. Je to skutočne jedinečný senzorický výbuch. Používanie starých sudov si vyžaduje celoživotné znalosti v umení zretia a miešania. A.H. Riise Non Plus Ultra Ambre d’Or Excellence je výsledkom skutočného remeselného spracovania od dôveryhodných rúk hlavného master blendera destilérky A.H. Riise. Názov „ambre“ bol vytvorený z úcty k Francúzom a ich majstrovskej schopnosti vytvárať víno, bez ktorého by kvapky tohto rumu neboli také skvelé.

A.H. Riise Non Plus Ultra Very Rare-Tento rum má sviežu, temne mahagónovú farbu s lahodnou arómou pomaranča, melasy a exotického ovocia. Jeho chuť je silná a veľmi bohatá s nádychom pomaranča, prírodného cukru a tabaku, ktorá je zakončená koreneným, ale aj napriek tomu smotanovým a sladkým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Séria A.H.Riise Non Plus Ultra RUM 42% 3X0.7L (set)

Cena za Séria A.H.Riise Non Plus Ultra RUM 42% 3X0.7L (set) je 234.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Séria A.H.Riise Non Plus Ultra RUM 42% 3X0.7L (set) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Séria A.H.Riise Non Plus Ultra RUM 42% 3X0.7L (set) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007138930.

Produkt Séria A.H.Riise Non Plus Ultra RUM 42% 3X0.7L (set) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Abuelo 7YO Reserva Superior 40% 0,7L (kartón), Jean de Clairac XO NO.3 40% 1.0L (holá fľaša), Ashanti Spiced Red 38% 0,7L (holá fľaša), Pinaq Rose LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša)